2 Stodoły Chillout

dowiedz się więcej

2 Stodoły Chillout

Jest takie miejsce na ziemi, w którym pośpiech traci sens. W którym oprócz błękitnego nieba nic więcej nie potrzeba. Tu budzi krzyk mew, usypia szum morza, a wszelkie smutki zasypuje się w nadmorskim piasku. Zapraszamy Was do miejsca, w którym odpoczynek jest priorytetem, a piękne historie piszą się same

Inny wymiar nadbałtyckiego wypoczynku

Jest kilka rzeczy, które powinniście o nas wiedzieć. Prowadzimy butikowy pensjonat z domowym klimatem, w którym od rana pachnie świeżo zmieloną kawą. Stworzyliśmy przytulną przestrzeń dla dużych i małych uciekinierów z wielkiego miasta, w której możecie zadbać o swoje ciało i duszę. U nas możesz odpoczywać i tworzyć piękne wspomnienia z całą rodziną. Dla najmłodszych mamy plac i kącik zabaw. Dla dorosłych strefę CHILLOUT. Tu naładujecie akumulatory i wywietrzycie głowę. 800m od nosa mamy plaże, o których nie dowiedziały się jeszcze tłumy i kilometry ścieżek rowerowych prowadzących do pięknych miejsc. Serwujemy sławne już na wybrzeżu śniadania, które dają siłę na długi dzień pełen przygód. Jeszcze Was nie przekonaliśmy? Może zrobią to za nas Leo i Rio — nasze puchate alpaki, z którymi spacery plażą stają się jeszcze bardziej magiczne.

 

2 STODOŁY Chillout to nowy wymiar nadmorskiego wypoczynku. Prosta architektura i naturalne materiały pozwalają sosnom grać tu pierwsze skrzypce. Jesteśmy położeni w idealnej odległości pomiędzy rozwijającym się centrum Dziwnowa i plażami niezaładowanymi przez parawany. Dzięki niewielkiej ilości pokoi z łazienkami pobyt u nas będzie kameralną przyjemnością. W naszych wnętrzach znajdziecie kolory, tęsknotę za tropikami i dbałość o najmniejsze detale. Dla podróżników ceniących niezależność przygotowaliśmy dwie Półstodoły — samowystarczalne domki z widokiem na las i alpaki. 

DOM

P

MORZE

ŚNIADANIE

PLAC ZABAW

EKSPRES DO KAWY

MIKROFALÓWKA

ROWER

JACUZZI

SAUNA

ALPAKA

MIASTO

LAS

ŚCEZKA ROWEROWA

WIFI

ŚCIEŻKA ROWEROWA R10